ریاضی ششم -

رومیسآ

ریاضی ششم.

پاسخنامه این ۲ کاربرگ کامل باشه معرکه میدم

جواب ها

برای حل این مسئله، ابتدا قیمت ۱ کیلوگرم آلبالو را حساب می‌کنیم: قیمت ۱۰ کیلو آلبالو = ۴۰۰۰۰ تومان پس قیمت ۱ کیلو آلبالو = ۴۰۰۰۰ ÷ ۱۰ = ۴۰۰۰ تومان حالا بررسی می‌کنیم که رها با ۲۰۰۰۰ تومان چه قدر می‌تواند آلبالو بخرد: تعداد کیلوی آلبالو که رها می‌تواند بخرد = ۲۰۰۰۰ ÷ ۴۰۰۰ = ۵ کیلو پس رها می‌تواند با ۲۰۰۰۰ تومان ۵ کیلو آلبالو بخرد.

سوالات مشابه

Ad image

اشتراک رایگان فیلیمومدرسه

ویژه اول تا دوازدهم

دریافت