مبینا بهمئی

ریاضی دهم. فصل 1 ریاضی دهم

قیمت ۴ کیلو گوجه ۱۲ هزار تومان می باشد نرخ قیمت گوجه به وزن آن چقدر است و چه چیزی را نشان می دهد

جواب ها

......

سوالات مشابه فصل 1 ریاضی دهم

Ad image

جمع‌بندی شب امتحان فیلیمومدرسه

ویژه اول تا دوازدهم

ثبت نام

Ad image

جمع‌بندی شب امتحان فیلیمومدرسه

ویژه اول تا دوازدهم

ثبت نام

Ad image

جمع‌بندی شب امتحان فیلیمومدرسه

ویژه اول تا دوازدهم

ثبت نام