شبنم صادقی

ریاضی پنجم.

جوابشو بگین راحل حلشم بگین چجوری فهمیدید

جواب ها

برای حل این مسئله، فرض کنیم قیمت هر دفتر ۲۵۰ ریال باشد: 1. محسن ۴ دفتر خریده است. 2. هزینه‌ی کل دفاتر می‌شود: \( 4 \times 250 = 1000 \) ریال. بنابراین، پولی که محسن برای خرید ۴ دفتر خرج کرده، ۱۰۰۰ ریال است. پس گزینه (ب) درست است: ۱۰۰۰ ریال.
محیا هوشنگی

ریاضی پنجم

سلام خانم من فارسی پایه پنجم صفحه ی ۵۵ رو بفرستین

سوالات مشابه

Ad image

جمع‌بندی شب امتحان فیلیمومدرسه

ویژه اول تا دوازدهم

ثبت نام