Aylin

فیزیک دهم. فصل 4 فیزیک دهم

سلام . سوال ) برای آن که دمای دو لیتر آب ۲۰cدرجه به دمای جوش برسد ؛ چه مقدار انرژی گرمایی لازم داریم ؟ (گرمای ویژه ی آب : ۴۲۰۰J/kg.c است) جواب ) Q=۶۷۲۰۰۰J راه حل پلیززز = معرکه 👑😊

جواب ها

جواب معرکه

abolfazl nayebi

فیزیک دهم

سلام Q=mc∆θ m=2kg هر لیتر آب مساوی دو کیلو Q=2×4200×80=672000J ∆θ=100-20=80

سوالات مشابه فصل 4 فیزیک دهم

Ad image

20 رو بغل کن!

جمع‌بندی شب امتحان همه پایه‌ها در فیلیمومدرسه

ثبت‌نام کن

Ad image

20 رو بغل کن!

جمع‌بندی شب امتحان همه پایه‌ها در فیلیمومدرسه

ثبت‌نام کن

Ad image

20 رو بغل کن!

جمع‌بندی شب امتحان همه پایه‌ها در فیلیمومدرسه

ثبت‌نام کن