_______

شیمی دهم. فصل اول شیمی دهم

2/8 گرم آهن دارای چند اتم آهن است؟ (1MOL Fe = 56g) لطفا با راه حل جوابشو بگین تاج میدم

جواب ها

جواب معرکه

Abol fazl

شیمی دهم

0.2×56 = 11.2 گرم اهن 0.2×عدد اووگادرو = 1.204× ده به توان 23 میشه تعداد اتم اهن

سوالات مشابه فصل اول شیمی دهم

Ad image

20 رو بغل کن!

جمع‌بندی شب امتحان همه پایه‌ها در فیلیمومدرسه

ثبت‌نام کن

Ad image

20 رو بغل کن!

جمع‌بندی شب امتحان همه پایه‌ها در فیلیمومدرسه

ثبت‌نام کن

Ad image

20 رو بغل کن!

جمع‌بندی شب امتحان همه پایه‌ها در فیلیمومدرسه

ثبت‌نام کن