هانیه رسولیان

فیزیک هنرستان. فصل پنجم فیزیک هنرستان

جواب فیزیک رو برام بفرستین ممنون

تبلیغ

تدریس رایگان زیست

برای دریافت هدریه رایگان آکادمی امروز اینجا رو کلیک کن

دریافت تدریس رایگان

جواب ها

Roghi

فیزیک هنرستان

برای محاسبه بار الکتریکی عبوری از یک سیم،از این فرمول استفاده میکنیم:Q=I×t که در آن: Qبار الکتریکی (برحسب کولن)است I شدت جریان الکتریکی(برحسب آمپر)است tزمان(برحسب ثانیه)است باتوجه به اطلاعات مسئله که بهم دادی آمپر(I)=3 ثانیه(t)=50 پس،بار الکتریکی عبوری برابر است با: Q=3 A×50 s=150 c بنابراین،بارالکتریکی عبوری از رشته سیم لامپ 150کولن است.

سوالات مشابه فصل پنجم فیزیک هنرستان

Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم

Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم

Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم

Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم