امید

ریاضی ششم. فصل سوم ریاضی ششم

قیمت ۲ممیز ۴ کیلو گرم سیب ۱۸ هزار تومان است ،بنابراین قیمت هر کیلو گرم سیب برابر است با ؟ قیمت ۱۰ کیلو گرم سیب را حساب کنید

جواب ها

عرشیا

ریاضی ششم

2.8×10 =280/280÷24

سوالات مشابه فصل سوم ریاضی ششم

Ad image

جمع‌بندی شب امتحان فیلیمومدرسه

ویژه اول تا دوازدهم

ثبت نام