علوم تجربی نهم -

فصل 9 علوم نهم

ستایش

علوم تجربی نهم. فصل 9 علوم نهم

سلام بچه ها هر کی بلده لطفا حل کنه فردا امتحان دارم ممنونم

جواب ها

لینا پارسیان

علوم تجربی نهم

ببین عزیزم هزینه های تولید همون پولی هست ک تو برای تاسیس ی چیزی خرج میکنی مثلا تو میخوای آرایشگر بشی بلاخره ی مکانی برای کار کردن و ی سری وسایل میخوای واسه شروع کارت این موال خلاصش بود و خودش:( به تمام هزینه‌هایی که یک شرکت در‌ هنگام ارائه خدمات یا تولید محصول متحمل می‌شود، هزینه تولید گفته می‌شود.)

aysannn

علوم تجربی نهم

درامد خب میشه وقتی ی کلایی رو می‌فروشی ی پولیم میگیری دیگ همون میشه درامدت قیمت هر واحد کالا ضرب کل تعداد محصولات میکنی درامد حاصل از فروششون بدس میاد هزینه تولید هزینه ای ک ما برای خرید صرف میکنیم

امید

علوم تجربی نهم

برای مثال آقای احمدی کارخانه ای دارد که ماهانه ۳۰۰قطعه تولید می‌کند که قیمت هر قطعه ۱۰۰۰۰تومان است حال درآمد وی چقدر است ؟. ۳۰۰×۱۰۰۰۰=۳۰۰۰۰۰۰ اما حالا هزینه ها را از درآمد باید کم شوند برای مثال اجاره این کارخانه ۱۰۰۰۰۰۰تومان است . ۳۰۰۰۰۰۰ـ۱۰۰۰۰۰۰=۲۰۰۰۰۰۰سود آقا احمدی از کارخانه تاج فراموش نشه

mahtab

علوم تجربی نهم

هزینه هایی که ما برای تولید یک کالا خرج میکنیم میشه هزینه های تولید..

سوالات مشابه

Ad image

اشتراک رایگان فیلیمومدرسه

ویژه اول تا دوازدهم

دریافت