اول باید جرم مولیشو تعیین کنیم که میشه
C2F4 = (2×12) + ( 4× 19 ) = 100 گرم بر مول
بعد مول های مورد نیاز حساب میکنیم
که برابره با جرم تقسیم بر جرم مولی
n = 200000 ÷ 100 = 2000 mol
حالا حجم در شرایط استاندارد حساب میکنیم
V = 2000 mol × 22.4 L / mol = 44.800