تبلیغ

تدریس رایگان زیست

برای دریافت هدریه رایگان آکادمی امروز اینجا رو کلیک کن

دریافت تدریس رایگان

جواب ها

برای حل این مسئله، ابتدا باید هزینه‌های کل شرکت را برای هر مترمربع محاسبه کنیم. 1. هزینه ثابت غذا و رفت و آمد که روزانه ۳۰۰۰ تومان است. 2. هزینه مصرفی هر مترمربع از نظر رنگ‌آمیزی، ۲۰۰ تومان است. اگر \( x \) مترمربع در یک روز کار شود، هزینه کل در یک روز به صورت زیر محاسبه می‌شود: \[ \text{هزینه کل روزانه} = 3000 + 200x \] بر اساس شرط سوال، شرکت برای هر مترمربع، \( 4200 - x \) تومان می‌پردازد. بنابراین، برای \( x = 20 \): \[ \text{قیمت پرداختی به ازای هر مترمربع} = 4200 - 20 = 4180 \] بنابراین، پاسخ سوال \( 4180 \) تومان است.

سوالات مشابه فصل 2 ریاضی و آمار دهم

الیسا · فصل 2 ریاضی و آمار دهم
فاطمه · فصل 2 ریاضی و آمار دهم
pari · فصل 2 ریاضی و آمار دهم
Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم

Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم

Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم

Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم