اقا یه سوال برای نهم ،ازمونای قلمچی، من زنگ زدم گفت قیمتش ۱۲ میلیونه فقط ازمون برگام ریخت حقیقتا😭😂 اگه خودم سوالاشو در بیارم و بزنم بعد تحلیل کنم اوکیه؟..

تبلیغ

اپ پرسان رو نصب کن!

ارسال سول، ذخیره‌ی سؤال‌ها و پاسخ‌های بیشتر فقط توی اپ.

نصب اپلیکیشن

جواب ها

آره اگه تحلیل کنی خودتو گول نزنی
آره 😭🙏🏻. مهم تحلیل آزمونه، آزمون بدی اما تحلیل نکنی به درد نمیخوره..میخوای ماز رو هم قیمت کن..برای پایه ما قیمتش مناسبه برای شما رو اطلاع ندارم اما کلاس هم داره کنار آزمون و استادانش خوبن🙏🏻. اما در کل هم آزمون های قلمچی و هم ماز و..همه داخل گوگل و تل پیدا میشن خودت بزن و تحلیل کن درست، نادرست و نزده رو هم بدی خوش مصنوعی بهت درصد میده هر بار مقایسه می‌کنه برات ✨.
۱۲ میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟ بهم پیام دادن برای تیزهوشان گفتن فقط ۳ میلیون😐
همونطور که سوفیا گف مازو قیمت کن خیلی همچیش خوبه بنظرم
کانالای تلگرام پره اگه میخوای خودت بگیری بخری هم اگه آنلاین بدی که مثل اینه که خودت بزنی فرقی نمیکنه زیاد حضوری بری خوبه قلمچی رو که فقط نداریم ماز برو قابل تایید توسط سوفیا هم هست
تو کانالای تلگرام پیدا کنی هستن. برو اول بیرون پرینتشون کن، بعدش مثلا آخر هفته‌، ساعت هفت صبح برو رو میز بشین، تایم بگیر از خودت‌، شروع کن به جواب دادن‌‌، بعدش که تموم شد با پاسخنامه تطابق بده، ببین کدوم درسارو خوب میزنی کدومارو نه‌. اینجوری شرایط آزمونم برای خودت بوجود میاری.

سوالات مشابه

Ad image

هوادار یه سال تحصیلی ۵بعدی باش

کمک درسی،هوش مصنوعی، معلم خصوصی، شب امتحان و مهارت؛ همه در فیلیمومدرسه

بزن بریم